KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 10471075
nr 1047 1075
Färgkrita
signerad. Ralke, 1948, blomsterstilleben, 62x49
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 augusti 2016
kl 19:47:24
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)